KUMAŞIN MODERN HİKAYESİ

Teknolojinin sunduğu imkanları fiyat avantajına dönüştürüyoruz

EN İYİ KALİTE
FİYAT

Türkiye'nin en büyük pes/vis dokuma kumaş üreticisi olmamız, son teknolojik tam entegre üretim hatlarına sahip olması, know-how ve gelişmiş Ar-Ge ile düşük maliyetli üretim felsefesine sahip olması sayesinde en kaliteli kumaşları en uygun fiyatlarla sunabiliyoruz.
Hızlı Moda, Tasarım ve Biz

HIZLI MODA >>

Çokça hammadde stoğu, sevkiyata hazır bitmiş kumaş stokları (NOOS), son teknolojik geniş üretim kapasitesi ve deneyimli profesyonel kadrosu sayesinde hızlı moda gereksinimleri için en iyi teslimat sürelerine ulaşabiliyoruz.
2019 Turkey's second 500 We are proud of being a great industrial enterprise
2019 yılı Türkiye'nin İkinci 500
Büyük Sanayi Kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz.
Teknolojinin sunduğu imkanları fiyat avantajına dönüştürüyoruz

YEŞİL ENERJİ

Elektrik enerjisi ihtiyacımızın% 40'ını fabrikalarımızın tüm çatılarına döşenmiş güneş panellerinden üretiyoruz.

BAKIRLAR TEKSTİL

Bakırlar Tekstil, 1960'lı yıllarda toptan kumaş ticareti ile tekstil yolculuğuna başlamıştır. Ailenin ikinci kuşağı, 1997 yılında şirket yönetimini devralmış ve o yıl Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde, bugünkü entegre tekstil fabrikasının ilk yatırımını yaparak endüstriye giriş yapmıştır.

Sırasıyla dokuma, iplik büküm, iplik üretim, kumaş boya, iplik boya tesislerini ve ara etaplarını da kuran Bakırlar Tekstil bugün entegre tesis olarak faaliyet göstermektedir. 1997, 2007, 2011 ve 2018 yılları şirket için büyüyen talebi karşılayabilmek adına önemli yatırım yılları olmuş; gelişen teknolojiyi kullanma ve gelecek günlere hazırlıklı olma noktasında önemli başarılara imza atılmıştır.

DEVAMI

ÜRETİM

ÜRÜNLER

ENERJİ PERFORMANSI

FABRİKAMIZDA

%

40

GÜNEŞ ENERJİSİ
KULLANIYORUZ
HER YIL

4,700,000

kg

CO²'NİN DOĞAYA SALINIMINA
ENGEL OLUYORUZ
HER YIL

420.000

AĞACIN YAŞAMASI İÇİN
BİR NEDENİMİZ VAR!
Doğal kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor, üretim sürecinin aynı zamanda bir tüketim süreci olduğunu da bilerek hareket ediyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

BAKIRLAR TEKSTİL olarak apre, boya işlemlerinde kullanılan kimyasalları doğaya bırakmamak adına profesyonel arıtma sistemleri kullanıyoruz. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, yenilenebilir enerji, sosyal sorumluluk, sıfır atık politikası, kapalı devre üretim, kalite, inovasyon, verimlilik konularında sürdürülebilirliği uluslar arası standartlarda sağlıyor ve yönetiyoruz.

DÜNYA MARKALARIYLA
BİRLİKTE BİR ÖMÜR